SLUŽBY DRONEM

Home Služby Služby Dronem

Služby Dronem

Pro sledování terénu, jako ochrana před požáry a v případě potřeby pro rychlé hlášení kolizí. Ať už potřebujete  ohlídat stavby, velké sklady, nebo monitorovat pohyb osob v areálu, natáčení a ostraha objektů dronem je sázka na jistotu. Z přeletu je možné pořídit fotodokumentaci, fotografie a videa.

 

Inspekce budov

Provádíme přelety nad stavebními objekty za účelem zjištění jejich aktuálního stavu.

 

Tam, kam nemohou hasiči, mohou drony…

Již dnes se drony využívají při protiteroristických operacích ve městech. Dostanou se totiž téměř všude, zvládnou manévrovat i mezi panelovým domem. Slouží k monitoringu akcí, kterých se účastní velké množství lidí. Jsou také nedocenitelným pomocníkem při různých živelných katastrofách. Jde i o požáry, kdy podstatně zefektivňují boj s ohněm.

S drony mají hasiči v ruce nástroj jako žádný jiný. Díky speciálnímu odolnému bezpilotnímu prostředku dokážou hasiči i ve spalujícím žáru a oslepujícím kouři téměř okamžitě identifikovat ohniska požáru nebo směr šíření ohně.

 

Naši profesionální piloti jsou připraveni na Vaše vizionářské požadavky. Uvědomujeme si neustále rostoucí možnosti práce s dronem. My máme piloty i drony Vy máte možnost je využít.

 

Naše služby mají za cíl chránit životy
a současně šetřit Váš čas i peníze
Translate »